KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113035

nr 1211 3035

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Sommar, 1907, signerad, 17,8 x12, oramad. Hjert & Hjert 248, Asplund 211

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 18:31:01

27/9 14:44:09 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 okt

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn