KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113035
nr 1211 3035
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Sommar, 1907, signerad, 17,8 x12, oramad. Hjert & Hjert 248, Asplund 211
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:31:01
27/9 14:44:09
22 okt
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn